Koło SEP - CKP2016

Przejdź do treści

Menu główne:




Strona Koła nr 29 Oddziału Piotrkowskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich działającego przy Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie
Aktualności koła
Wyniki konkursu:

Pierwsze miejsce
Strumiłło Damian
z ZSP w Kleszczowie

Drugie miejsce
Błaszczyk Bartłomiej
z ZSP w Kleszczowie

Trzecie miejsce
Jędrychowicz Bartłomiej  
z ZSP nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim

Wyróżnienia otrzymali za zajęcie czwartego i piątego miejsca
Jurkevich Sergiusz
Gaik Natalia
Organizatorzy konkursu składają serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom za ufundowanie nagród na rzecz uczestników Konkursu „Bezpieczna Elektryczność 2018”.
Sponsorami nagród byli:
Powiat Bełchatowski
Urząd Gminy w Kleszczowie
Wydawnictwo INPE
Oddział Piotrkowski Stowarzyszenie Elektryków Polskich


W dniu 13 czerwca 2018 odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników VIII edycji Konkursu Bezpieczna Elektryczność. Przy tej okazji miłym zaskoczeniem dla naszego kolegi Mariana Litke było wręczenie medalu Oddziału Piotrkowskiego SEP wręczonego przez prezesa Jana Musiała. Medal dostał za aktywny udział w organizacji konkursu, przygotowanie pytań, sprawdzanie prac, zakup nagród itp.


Koło 29 zaprasza najlepszą 10 wraz z opiekunami na uroczyste zakończenie VIII Edycji Konkursu Wiedzy Elektrycznej „Bezpieczna elektryczność”, które odbędzie się 13 czerwca 2018r. o godzinie 12:30 w auli Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie.
Na uroczystym zakończeniu zostaną ogłoszone wyniki oraz wręczone nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów konkursu.

Koło 29 pragnie wyrazić gorące i serdecznie podziękowania WSZYSTKIM SPONSOROM za wsparcie finansowe i rzeczowe Konkursu.
Sponsorzy :
Powiat Bełchatowski
Odział Piotrkowski SEP
Urząd Gminy w Kleszczowie
Wydawnictwo INPE

W dniu 20 kwietnia 2018 odbył się II etap konkursu Wiedzy Elektrycznej "Bezpieczna elektryczność" organizowanego przez koło nr 29 OPt SEP przy CKP w Bełchatowie.
Do II etapu  przystąpiło 17 uczniów z powiatu bełchatowskiego, piotrkowskiego i tomaszowskiego.

Najlepsza 10 uczestników konkursu wg listy alfabetycznej:
1. Baljon Wojciech
2. Błaszczyk Bartłomiej
3. Gaik Natalia
4. Janich Tomasz
5. Jędrychowicz Bartłomiej
6. Jurkevich Sergiusz
7. Kowalski Konrad
8. Nowak Dawid
9. Pająk Mateusz
10. Strumiłło Damian

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na uroczystym zakończeniu, przewidywany termin 13.06.2018 oraz zostaną wręczone nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów konkursu ( najlepsza dziesiątka) Ostateczny termin i godzina  zostaną ogłoszone w terminie późniejszym.

II etap VIII edycji konkursu w CKP Bełchatów 2018
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego